Tělové zábaly na zeštíhlení a proti celulitidě AROSHA

Chcete zrychlit hubnutí, zbavit se celulitidy, detoxikovat tělo  a získat pevnější,krásnou pokožku. Čeká Vás zvláštní příležitost jako svatba, setkání spolužáků, důležitá schůzka nebo dovolená a potřebujete zapůsobit? Viditelné výsledky již po prvním ošetření. 

Úbytek centimetrů, odstranění celulitidy, detoxikace těla a zpevnění pokožky – to vše dokáže v krátké době tělový zábal Arosha . Tyto ošetření jsou vhodné pro každého – ženy i muže každého věku, ženy po porodu nebo i v přechodu.

Tento zábal podpoříme ještě reflexní terapií a lehkou lymfodrenáží.

Budu nabízet dvě varianty s lehkou lymfodrenáží a nebo po zábalu ještě klasickou lymfodrenáží trvající dalších 15min.

Tělový zábal Arosha Wrap na zeštíhlení a proti celilitidě

Našim klientům nabízíme zeštíhlující a modelační bandáže Arosha Wrap od italské společnosti iBEAUTY S.r.l. Speciální obvazy, které se klientovi omotají na zvolenou partii těla jsou od výrobce napuštěné pečlivé vybranými účinnými látkami, neobsahují žádné parabeny (konzervační látky). Ošetření je efektivní, rychlé, jednoduché a hygienické. Je jenom na vás na kterou část těla budeme aplikovat účinný a intenzivní zeštíhlující zábal. Nejčastěji ošetřujeme stehna, hýždě nebo břicho, ale zabandážovat můžeme i prsa nebo paže.

Jedna originální napuštěná bandáž Arosha má 10 metrů a je možné s ní ošetřit obě nohy nebo břicho nebo obě paže nebo hýždě nebo prsa.

Nabízím tři druhy Arosha bandáží:

Bandáž SLIM-CEL – má zeštíhlující účinek – pomáhá obourávat tuky a tvarovat postavu, působí proti zadržování vody, zlepšuje otokovou (edémového typu) celulitidu , stimuluje mechanismy spalování triglycerinů, dodává pleti minerály a navrací ji zářivost a vitalitu. Bandáž je vhodná i v případě křečových žil a narušených kapilár. Mezi hlavní aktivní látky patří kofein, escin a výtažek z guarany.

Bandáž CEL-TERM – působí hlavně proti celulitidě – působí s efektem tepla a podporuje metabolickou výměnu a spotřebu kyslíku v tukových buňkách, zlepšuje tvrdou otokovou celulitidu, pomáhá zadržovat toxiny, které jsou její příčinou, působí na tloušťku, prokrvení a ochablost pokožky, chrání cévy, zlepšuje funkci žil, snižuje zadržování tekutin, bojuje proti ukládání podkožního tuku. Mezi hlavní aktivní látky patří kofein, cantella asiatica a výtažek z řasy focus vesiculosus.

Bandáž AQUA DRAIN- působí na zadržování vody-její drenážní účinek působí na lymfatický systém.Soli z mrtvého moře,bohaté na vápník ,hořčík,draslík a jod,navrací pevnost a posilují tkáně,zlepšují krevní oběh,bojují proti pomerančové kůži a dodávají tkani minerály.Kyselina mléčná normalizuje PH pokožky,podporuje buněčnou obnovu a pleť získává pevnější a jednotný vzhled.

Jaké výsledky budou po prvním ošetření?

Již po prvním sezení má klient pocit, že se zlepšil stav jeho pokožky, protože je více pevná, posílená, hladká, ztratí na objemu a bude mít zdravější vzhled. Velmi výrazného efektu se dosahuje při opakování v kombinaci s lymfodrenáží.

O kolik centrimetrů je možné zeštíhlet?

Výsledky bude klient pozorovat již po prvním ošetření. Počet centimetrů je velice rozdílný u každé osoby. Doporučuje se absolvovat kompletní kúru zábalů Arosha Wrap (8 ošetření) a dojde k významnému úbytku centimetrů v té části těla kde proběhlo ošetření. 

Jsou výsledky zachovány?

Ano, protože se nejedná o úbytek vody, ale klient nesmí přibrat na váze a důležitá je zdravá výživa a stálý zdravotní stav.To jsou ideální podmínky,které se velmi těžce dodržují.Zábal je vhodný jako urychlení hubnutí.Pokud klient prochází celou kúrou je vhodné ji doplnit o pití lymfatického čaje ,aby mohly být spolehlivě odváděny toxiny. Po absolvování kůry je vhodné absolvovat jedno ošetření za měsíc nebo kůru opakovat alespoň jednou ročně.

Jaká je frekvence u kompletní kúry mezi jednotlivými ošetřeními?

1 – 2 krát týdně.

Instrukce před zábalem

Pro lepší a hlubší účinek se 1 – 2 dny před ošetřením doporučuje provést peeling, ne však těsně před samotnou procedurou. Aktivní látky v bandážích jsou koncentrované a na kůži ihned po peelingu by mohly pálit a štípat. Pouze zavodněná tkáň se dokáže rychle zbavit toxických látek, proto v den procedury se doporučuje vypít větší množství tekutin , dva dny před zábalem odlehčit stravu (tučné maso, sladkosti, alkohol, …) a večer před zábalem nepoužívejte na partii, která se bude ošetřovat tělové mléko.

Instrukce po zábalu

Nevymývejte roztok z pórů pokožky 24 hodin po ošetření, omezte používání mýdla a sprchových gelů 24 hodin po zábalu, nepoužívejte 24 hodin tělová mléka a krémy, dodržujte pitný režim a pokud možno odlehčete stravu

Kontraindikace

  • srdeční onemocnění
  • vysoký krevní tlak
  • akutní žilní onemocnění
  • epilepsie
  • rozedma plic
  • kýla
  • těhotenství
  • zánět kůže
  • virové onemocnění
  • menstruace

Chcete-li změřit před a po ošetření, sdělte to prosím před zahájením procedury.

Ceník Arosha bandáž zábalu

1x zábal vybrané partie+reflexní masáž plosek nohou+lehká lymfodrenáž spojená s peelingem před zábalem (50min) 950,-

5xzábal (viz výše) 4250,-(ušetříte 500,-)

8x zábal(viz výše)….obsahuje navíc startovací sadu přímo od výrobce,která obsahuje navíc dva kartáče na peeling před zábalem.Cena jednoho kartáče je 350,- ,ale zde jsou přiloženy zdarma .Jeden kartáč si klientka odnáší domů na domácí péči. cena je 7+1 zdarma 6650,-

Pro zvýšený účinek bandáží jsem se rozhodla nabídnout bandáž spojenou s hloubkovou lymfodrenážní masáží pro rychlejší odvedení toxinů.

ceník této rozšířené procedury :

1 procedura 75 min 1150,-

5 procedur 5250,-,-(ušetříte 500,-)

8 procedur+startovací sada od výrobce(viz výše) 7+1 zdarma 8050,-